Ponedjeljak, 30 Svibanj 2016 12:54

Jednoglasno izglasan plan rada Županijskog stožera zaštite i spašavanja

Županijski stožer zaštite i spašavanja Požeško-slavonske županije održao je danas radnu sjednicu u Velikoj vijećnici Požeško-slavonske županije na kojoj je uvodnu riječ imao načelnik županijskog stožera zaštite i spašavanja Požeško-slavonske županije, zamjenik župana Ferdinand Troha. Na dnevnom redu podneseno je izvješće o aktivnostima Vatrogasne zajednice PS županije u 2015. godini. Sljedeća točka dnevnog reda bila je provedba Programa aktivnosti Vlade Republike Hrvatske u zaštiti od požara za 2016. godinu, a podtočke su sadržavale plan rada, financijski plan, operativni plan, plan aktivnog uključenja svih subjekata zaštite od požara u županiji, zaključak o imenovanju Operativnog vatrogasnog zapovjedništva za vođenje većih intervencija gašenja požara na području županije te izvješće o vatrogasnim intervencijama u 2014. i 2015. godini. Sjednici su prisustvovali predstavnici Vatrogasne zajednice PSŽ i drugi predstavnici, a sve točke dnevnog reda jednoglasno su izglasane.

Pročitano 2933 puta