Ponedjeljak, 01 Kolovoz 2016 12:39

Potpisan sporazum o suradnji ZEF-a i Požeško - slavonske županije

Požeško - slavonski župan Alojz Tomašević potpisao je danas Sporazum o suradnji sa upraviteljem Zadruge za etično financiranje Goranom Jerasom. Zadruga za etično financiranje neprofitna je razvojno orijentirana organizacija koja radi na stvaranju solidarnog, decentraliziranog i poticajnog razvojnog ekonomskog sustava u Republici Hrvatskoj u vlasništvu hrvatskih građana. "Etična banka u Hrvatskoj biti će u potpunom vlasništvu svojih klijenata i poticat će razvojne projekte u poljoprivredi, obrtništvu i svim drugim granama. Upravo zbog toga potpisali smo ovaj Sporazum o suradnji kako bi potaknuli razvoj našega kraja" rekao je župan Tomašević. Prema Sporazumu Požeško - slavonska županija pomoći će u prezentaciji ciljeva Zadruge jedinicama lokalne samouprave.

Pročitano 3866 puta