Četvrtak, 25 Kolovoz 2016 00:00

U općini Brestovac građevinski projekti vrijedni milijun i pol kuna

Požeško - slavonski župan Alojz Tomašević i njegov zamjenik Ferdinand Troha obišli su radove na tri građevinska projekta na području općine Brestovac. U Ivandolu kod Društvenog doma dočekao ih je načelnik općine Brestovac Zdravko Mandić. U kompletnu rekonstrukciju i obnovu Doma bit će uloženo preko pola milijuna kuna. Nakon Ivandola uputili su se u OŠ Dragutina Lermana Brestovac gdje je u tijeku izmjena krovišta i energetska izolacija potkrovlja te u područnu školu u Skenderovcima gdje su obnovljeni podovi, pregradni zidovi i sanitarni čvorovi. Ukupna vrijednost radova je oko milijun kuna. "Područna škola u Skenderovcima po pedagoškim standardima bila je jedna od lošijih škola. Neki su čak razmišljali o gašenju područnih škola sa malo djece, ali ja sam protiv toga i uvijek ću biti jer kad ugasite školu, ugasili ste mjesto. Područne škole neće biti gašene nego ćemo pronaći sredstva kako bi ih stavili u punu funkciju" rekao je prilikom obilaska župan Tomašević.

Pročitano 3157 puta