Petak, 26 Kolovoz 2016 13:27

Regionalnoj razvojnoj agenciji odobrena sredstva za rad na projektima

Regionalnoj razvojnoj agenciji Požeško-slavonske županije Panora d.o.o. odobrena su bespovratna sredstva od gotovo milijun i pol kuna za jačanje i razvoj mreže podrške potencijalnim prijaviteljima i korisnicima EU fondova iz redova javnoupravnih tijela. O tome su danas na konferenciji za medije govorili požeško - slavonski župan Alojz Tomašević i direktorica Panore Senka Horvat. "Naša razvojna agencija konstantno radi na projektima i te iste prijavljuje na natječaje. Ovaj projekt naziva Zajedno do razvoja doprinijet će razvoju naših općina, gradova i županije kroz sredstva EU fondova. Samo zajedno možemo stvoriti bolju budućnost za našu djecu" rekao je tom prigodom župan Tomašević.

Pročitano 2956 puta