Petak, 26 Kolovoz 2016 00:00

Svečanom sjednicom obilježen Dan općine Velika

Svečanom sjednicom Općinskog vijeća u Velikoj je danas obilježen Dan općine. Sjednici je nazočio velik broj uzvanika među kojima i pomoćnik ministra regionalnog razvoja Davor Huška, požeško-slavonski župan Alojz Tomašević, zamjenik gradonačelnika Požege Darko Puljašić, gradonačelnica Pleternice Antonija Jozić i Franjo Lucić. Načelnik općine Vlado Boban u svom izlaganju je rekao:" Nakon što smo se riješili ogromnih kredita, u proteklih godinu dana napravljeno je nekoliko investicija: uređena su dječja igrališta u nekim naseljima, društveni domovi u Doljancima, Potočanima i Lučincima, a trenutno se obnavlja onaj u Poljanskoj. Asfaltirali smo ulicu u Radovancima i uredili parkiralište kod vrtića". Na svečanoj sjednici podijeljena su priznanja pojedincima i kolektivima: književniku Vladimiru Bakariću, najboljem učeniku veličke škole Patriku Čakaliću, najboljem učeniku trenkovačke škole Leonu Romiću, KUD-u Šijaci iz Biškupaca, mladoj kadetkinji Mihaeli Ćurčić, poručniku Mladenu Matijeviću i Gradskoj knjižnici Požega.

Pročitano 2661 puta