Srijeda, 31 Kolovoz 2016 13:51

Obavijest o zapošljavanju u okviru projekta "Obrazujmo se zajedno 3"

 Projekt „Obrazujmo se zajedno 3“ financira se kroz javni poziv „Osiguravanje pomoćnika u nastavi i stručnih komunikacijskih posrednika učenicima s teškoćama u razvoju u osnovnoškolskim i srednjoškolskim odgojno-obrazovnim ustanovama, faza II“, u okviru Operativnog programa „Učinkoviti ljudski potencijali 2014.-2020.“, sredstvima Europskog socijalnog fonda (ESF). U provedbi projekta kao odgovorna posrednička tijela su Ministarstvo znanosti, obrazovanja i sporta te Agencija za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih. Nositelj projekta „Obrazujmo se zajedno 3“ je Požeško-slavonska županija, a partneri su Regionalna razvojna agencija Požeško-slavonske županije – Panora d.o.o. te 3 srednje i 11 osnovnih škola s područja županije. Trajanje projekta je 12 mjeseci. 

Pomoćnici će biti zaposleni po školama kako slijedi:

OŠ Zdenka Turkovića Kutjevo          - 4 pomoćnika

OŠ "Vladimir Nazor" Trenkovo          - 1 pomoćnik

OŠ fra Kaje Adžića Pleternica          - 9 pomoćnika

OŠ Vilima Korajca Kaptol          - 2 pomoćnika

OŠ Dragutina Lermana Brestovac  - 2 pomoćnika

OŠ "Ivan Goran Kovačić" Velika  - 4 pomoćnika

OŠ "Mladost" Jakšić                  - 4 pomoćnika

OŠ Stjepana Radića Čaglin          - 2 pomoćnika

OŠ braće Radića Pakrac           - 4 pomoćnika

OŠ Grigora Viteza Poljana          - 1 pomoćnik

OŠ Lipik                                  - 2 pomoćnika

Ekonomska škola Požega          - 3 pomoćnika

Obrtnička škola Požega                  - 1 pomoćnik

Poljoprivredno-prehrambena škola Požega - 3 pomoćnika

Radi se o zapošljavanju na ugovor o radu na određeno (od 19.09.2016. do 20.07.2017.) nepuno radno vrijeme (25 sati tjedno). Uvjeti koje kandidati trebaju ispunjavati su srednja stručna sprema i da protiv kandidata nije pokrenut kazneni postupak. Budući da natječaj raspisuje svaka od navedenih škola, detaljne informacije mogu se pronaći na Hrvatskom zavodu za zapošljavanje i na web stranicama škola.

 

Pročitano 3299 puta