Srijeda, 09 Studeni 2016 11:19

Počelo uklanjanje ruševina u Pakracu

Požeško-slavonski župan Alojz Tomašević u pratnji gradonačelnice grada Pakraca Anamarije Blažević obišao je danas radove na uklanjanju ruševina u Pakracu. "Prije svega čestitam gradonačelnici koja je još prošle godine, ali i ove, intenzivno raspravljala kako povećati sigurnost građana, ali i vratiti sjaj gradu Pakracu. Na uklanjanju ruševina rade pripadnici Hrvatske vojske i zbog toga se zahvaljujem Ministarstvu obrane. Ovo je dokaz kako lokalna, regionalna i nacionalna razina mogu funkcionirati besprijekorno" rekao je župan Tomašević. Petnaestak pripadnika OSRH s mehanizacijom za vrijeme radova ima osiguran smještaj i hranu koje financiraju grad Pakrac i Požeško-slavonska županija, a sve ostale troškove snosi Minisatrstvo obrane. "Ponosan sam što je ministar obrane general Hrvatske vojske koji ima senzibiliteta prema Pakracu, Lipiku, našoj županiji i Slavoniji te vjerujem kako će se ovakva suradnja nastaviti" dodao je na kraju župan Tomašević.

Pročitano 2886 puta