Srijeda, 09 Studeni 2016 00:00

Obnovljene školska blagavaonica i kuhinja u Čaglinu

U OŠ Stjepana Radića obnovljene su školska kuhinja i blagavaonica u kojima se svakodnevno pripremaju obroci za 110 učenika. Radove su financirali Ministarstvo regionalnog razvoja i fondova EU kroz Program održivog razvoja lokalne zajednice i Požeško - slavonska županija. Svečanosti povodom otvorenja novouređenih prostorija nazočio je i zamjenik župana za društvene djelatnosti Ferdinand Troha koji je tom prigodom rekao:" Projekt je odobren temeljem Ugovora o sufinanciranju između Ministarstva i Županije. Ukupna vrijednost projekta iznosi oko 230 tisuća kuna. Ove proračunske godine Požeško-slavonska županija izdvojila je i za izradu glavnog projekta i energetskih certifikata za područne škole Djedina Rijeka i Ljeskovica".

Pročitano 2657 puta