Utorak, 06 Prosinac 2016 00:00

U Pleternici otvoren Centar udruga i svečano obilježen Dan grada

Povodom Dana grada danas je u Pleternici otvoren novouređeni Centar udruga u kojemu će korisnici održavati edukacije, radionice i slična događanja. Nakon otvorenja Centra u gradskoj knjižnici održana je Svečana sjednica Gradskog vijeća grada Pleternice. Sjednici su nazočili mnogobrojni uzvanici među kojima i ministar poljoprivrede Tomislav Tolušić, ministrica regionalnog razvoja i fondova Europske unije Gabrijela Žalac, pomoćnik ministrice Davor Huška, saborski zastupnici Franjo Lucić i Tomislav Klarić te požeško-slavonski župan Alojz Tomašević. Gradonačelnica grada Pleternice u svome izlaganju osvrnula se na proteklu godinu, ali i na planove za iduću godinu. Na Sjednici su dodijeljene nagrade i priznanja grada Pleternice zaslužnima. Godišnja priznanja dobili su NK Slavija Pleternica, NK Tim osvježenje Kuzmica, DVD Gradac, Udruga Pleternički čoraci, HKUD Zavičajno društvo Rama, učenik Marko Šarić, poduzetnica Marie Luis Petrović dok  je kolektivnu nagradu dobila tvrtka Microplet iz Pleternice.

Pročitano 3266 puta