Utorak, 27 Prosinac 2016 11:54

Tradicionalno druženje s novinarima

Požeško-slavonski župan Alojz Tomašević i njegovi zamjenici Ferdinand Troha i Željko Jakopović danas su se tradicionalno povodom božićnih i novogodišnjih blagdana  družili s novinarima na slavonskom doručku. "Na kraju ove godine htio bih vam se zahvaliti na korektnoj suradnji koju smo imali i koju ćemo, nadam se, imati u idućoj 2017. godini. Smatram da smo se svi borili i trudili učiniti najbolje za dobrobit naših građana. Ponekad smo bili možda manje, ponekad više uspješni u tome, ali važno je da ono što nismo uspjeli napraviti u protekloj to svakako učinimo u idućoj godini u kojoj očekujemo značajniji gospodarski razvoj" rekao je tom prigodom župan Tomašević. Na korektnoj suradnji županu se u ime svih novinara zahvalila Vesna Milković.

Pročitano 3155 puta