Srijeda, 15 Veljača 2017 17:30

Proslava Valentinova za dugovječne bračne parove

Povodom Valentinova u organizaciji Grada Požege održana je tradicionalna proslava za bračne parove koji su navršili pedeset ili više godina braka. Na proslavi je prisustvovalo 76 bračnih parova s područja grada Požege, a domaćin proslave bio je gradonačelnik Vedran Neferović. Proslavi je prisustvovao zamjenik župana za društvene djelatnosti Ferdinand Troha koji je ispričao župana Alojza Tomaševića zbog toga što je u to vrijeme potpisivan ugovor o izgradnji akumulacije Šumetlica kojom se rješava problem vodoopskrbe u zapadnom dijelu naše županije za gradove Pakrac i Lipik. Vrijednost projekta iznosi oko 100 milijuna kuna. Zamjenik župana je svim prisutnim bračnim parovima poželio još puno sretnih godina u braku. 

Pročitano 2505 puta