Utorak, 28 Veljača 2017 18:45

Predsjednica Kolinda Grabar-Kitarović stigla u Požeško-slavonsku županiju

Predsjednica Kolinda Grabar-Kitarović, privremeni ured preselila je u zgradu Požeško-slavonske županije. U tom će uredu primati građane, političare, razne udruge i mnoge druge. Prilikom simboličnog podizanja predsjedničke zastave, uz zvuke himne koju je otpjevala prof. Ana Ticl u 9 sati i 30 minuta, te pozdravnih riječi župana Alojza Tomaševića i gradonačelnika Vedrana Neferovića, predsjednica je rekla kako će iduća četiri dana iskoristiti kako bi se pobliže upoznala s potencijalima i sveukupnim položajem grada i županije u okviru Hrvatske, zahvalila se svim Požežankama i Požežanima na dobrodošlici. Također, rekla je kako joj je drago da Vlada ima ambiciozan plan za razvoj Slavonije. Nakon podizanja predsjedničke zastave, radnih sastanaka s gradonačelnicima i načelnicima općina Požeško-slavonske županije, te predstavnicima raznih udruga, manjina i građana, predsjednica je odala počast svim stradalim hrvatskim braniteljima na Trgu 123. brigade HV-a. Nakon toga uslijedio je koncert u Glazbenoj školi Požega u čast predsjednice Kolinde Grabar-Kitarović

Pročitano 3083 puta