Ponedjeljak, 20 Ožujak 2017 19:02

Održana 20. sjednica Županijske skupštine

Danas je u Županijskoj vijećnici u 16:00h održana 20. sjednica Županijske skupštine koja je ujedno i posljedna redovna sjednica u ovom sazivu na kojoj se raspravljalo o 26. točaka dnevnog reda. Vijećnici su odlučili da će nagradu Požeško-slavonske županije za životno djelo dodjeliti glazbeniku Borisu Ćiri Gašparcu, a godišnje nagrade pripast će Udruzi vinogradara, vinara i voćara "VINO KAP" Kaptol, Ličkom zavičajnom društvu "Vila Velebita" Požega i Tomislavu Stokiću, zapovjedniku DVD-a Lipik, Vatrogasne zajednice Pakrac-Lipik i zamjeniku Županijskog vatrogasnog zapovjednika. Na kraju sjednice župan Alojz Tomašević zahvalio se svima na korektnoj suradnji u protekle četiri godine te uz zajedničku fotografiju i kao podsjednik u Spomenicu u kojoj su upisana sva imena vijećnika ovog saziva, u kojoj su se potpisali predsjednik Županijske skupštine Marijan Aladrović i župan Alojz Tomašević, ovjekovječen je ovaj saziv i  završena je skupština.

Pročitano 2665 puta