Utorak, 04 Travanj 2017 13:46

Ministar Marić u radnom posjetu Požeško-slavonskoj županiji

Ministar državne imovine Goran Marić u radnom je posjetu Požeško-slavonskoj županiji. Jučer je sa suradnicima obišao zapušteno odmaralište Zvečevo, a danas je u Županijskoj vijećnici održao radni sastanak kojemu su nazočili saborski zastupnik Franjo Lucić, župan Alojz Tomašević i gradonačelnici i načelnici s područja Požeško-slavonske županije. "Zahvaljujem ministru Mariću što je došao u našu županiju čuti i, nadamo se, riješiti naše probleme vezane uz državnu imovinu. Dugi niz godina pokušavamo staviti u punu funkciju mrtve kapitale kojima je država vlasnik. Na temelju obavljenih razgovora pronaći će se odgovor kako to staviti u funkciju i otvoriti nova radna mjesta. Jučer smo obišli Zvečevo, a danas ćemo još obići Orljavu i ETA-u" rekao je tom prigodom župan Tomašević. Ministar Marić istakuo je kako je još uvijek vidljiv krvav trag agresora i odmarališta na Zvečevu, ali i da je potpuni izostanak odgovornosti u proteklih 21 godinu to samo nastavio. "Vlada Republike Hrvatske ima razumijevanja za Požeško-slavonsku županiju i naći ćemo model kako riješiti Zvečevo. Želimo svojim mjerama pridonijeti revitalizaciji ovoga kraja, ovom kraju treba vratiti život" rekao je ministar Marić.

Pročitano 2361 puta