Ponedjeljak, 10 Travanj 2017 00:00

Župani s ministrom Tolušićem o aktualnostima u poljoprivredi

Predstavnici županija na čelu sa požeško-slavonskim županom Alojzom Tomaševićem, ličko-senjskim županom Milanom Kolićem, varaždinskim županom Predragom Štromarom i međimurskim županom Matijom Posavcem sastali su se danas s ministrom poljoprivrede Tomislavom Tolušićem i njegovim suradnicima. Razgovarali su o dinamici vraćanja sredstava po kreditima iz udruženih sredstava ministarstva poljoprivrede i županija za kreditiranje poljoprivrede. Dogovorili su dinamiku i plan povrata sredstava te se kratko dotaknuli i problematike upravljanja poljoprivrednim zemljištem. Suradnja Hrvatske zajednice županija i ministarstva poljoprivrede dinamiizirati će se i drugim zajedničkim projektima u cilju ravnomjernog razvoja cijelog područja Republike Hrvatske.

Pročitano 2560 puta