Srijeda, 13 Rujan 2017 14:04

Župan Tomašević i ove godine u berbi grožđa sa učenicima Poljoprivredno-prehrambene škole

Požeško-slavonski župan Alojz Tomašević i ove je godine bio u berbi sa učenicima Poljoprivredno - prehrambene škole Požega na lokaciji Vranduk gdje Poljoprivredna škola posjeduje više od tri hektara vinograda. "Stalno se govori o kurikularnoj reformi, ali o tome ne treba pričati. Treba doći ovdje i vidjeti jer upravo se ovdje u vinogradu događa kurikularna reforma. Naš glavni cilj je da naši učenici srednjih škola budu obučeni  i spremni za život. Učenici trebaju učiti i naučiti kako postati dobar gospodarstvenik i nositelj svog poljoprivrednogg gospodarstva. Poljoprivredno-prehrambena škola je izvrsna, ali bit će još bolja kad završimo projekte koji su u tijeku" rekao je župan Tomašević. Ravnateljica škole Marija Grgić istaknula je kako njihovi učenici više vole praktičnu nastavu koju, osim u vinogradu, provode i u školskom voćnjaku.

Pročitano 2585 puta