Četvrtak, 12 Listopad 2017 08:36

Anita Nekić na Izboru za najuzorniju hrvatsku seosku ženu

U subotu, 14. listopada 2017. godine, u Karlovcu održat će se 18. Izbor najuzornije hrvatske seoske žene. Požeško-slavonsku županiju predstavljat će Anita Nekić iz Mokreša. Anita je udana, majka dvoje djece i brine se o ocu koji je 100 % invalid. Nositeljica je OPG-a od 2001. godine, uzgaja oko 200 ovaca i koza te 150 pčelinjih zajednica. Svi njeni proizvodi imaju certifikat za ekološku proizvodnju.  Za sebe kaže da je sretna i zahvalna što živi ovaj život na selu, koji je sve samo ne običan. Živi svoje snove u predivnoj prirodi,ugošćuje prijatelje na imanju, a u skoroj budućnosti vidi se i u seoskom turizmu,gdje će gostima ponuditi prenoćište, jela od janjetine, jaretine i pčelinje proizvode.

Pročitano 2516 puta