Subota, 28 Listopad 2017 07:47

Obilježena 26. obljetnica osnutka 123. brigade HV Požega

Povodom 26. obljetnice osnutka 123. brigade HV-a Požega danas su na Trgu 123. brigade u Požegi položeni vijenci i zapaljene svijeće. Brojna izaslanstva odala su počast poginulim hrvatskim braniteljima među kojima i izaslanstvo udruga proisteklih iz Domovinskog rata, izaslanik predsjednice Republike gospođe Kolinde Grabar Kitarović, izaslanici ministra hrvatskih branitelja, izaslanik načelnika Glavnog stožera, saborski zastupnik Franjo Lucić i požeško-slavonski župan Alojz Tomašević sa zamjenicima, izaslanstvo grada Požege predvođeno gradonačelnikom Darkom Puljašićem te mnogi drugi. Vijenci su položeni i kod spomenika 123. brigadi HV Požega te biste dr. Franje Tuđmana. Nakon toga služena je Sveta misa u crkvi sv. Lovre za sve poginule, nestale i umrle pripadnike 123. brigade.

Pročitano 2188 puta