Petak, 03 Studeni 2017 09:46

Požeški gospodarski forum - Požega 2025. - koraci prema promjeni

Požeški gospodarski forum održan je 03. studenoga 2017. godine u hotelu Westin u Zagrebu, a organizator mu je Udruga Požežana i prijatelja Požega Vallis Aurea. Požeški gospodarski forum se bavi temama održivog regionalnog razvoja te repozicioniranja i rebrandinga prostora Požeštine. Teme foruma su; Projekt Slavonija, o kojoj će govoriti ministar Tomislav Tolušić; Osvrt na aktualni demografski trenutak, o kojoj će reći prof. dr. sc. Anđelko Akrap; Izazovi poduzetništva u Slavoniji, Davor Majetić. Na forumu će također biti i specijalizirane radionice i B2B networking na teme - Industrija i trgovina te turizam i gastro, a također i panel rasprava na temu alternativnih načina financiranja. Na forumu uz župana, zamjenike župana, gradonačelnike, načelnike i gospodarstvenike sudjeluju i ministar zaštite okoliša i energetike Tomislav Ćorić te Marko Pavić, ministar rada i mirovinskog sustava.

Pročitano 2608 puta