Utorak, 02 Siječanj 2018 10:33

Malena Elena prva beba rođena u 2018. godini

Prva beba rođena u 2018. godini u Požeško - slavonskoj županiji je Elena Rehnicer. Elena je prvo dijete u obitelji Valentine i Krešimira Rehnicer iz Vidovaca. Elenu i majku Valentinu danas su posjetili požeško-slavonski župan Alojz Tomašević i gradonačelnik Požege Darko Puljašić. Župan Tomašević tom prigodom darovao ih je sa dvije tisuće kuna i cvijećem. Predstojnik Službe za ginekologiju i porodništvo u Općoj županijskoj bolnici Požega prim. dr. Božidar Njavro istaknuo je kako, u odnosu na 2016. godinu, broj poroda ostao isti:" U protekloj 2017. godini imali smo 453 poroda, identično kao i u 2016. godini. Mogli bismo reći da je,ako se to tako održi, zaustavljen trend pada novorođenih u požeškoj bolnici".

Pročitano 1781 puta