Petak, 05 Listopad 2018 11:01

Župan na konferenciji „Dani regionalnog razvoja i fondova EU“

Ministarstvo regionalnoga razvoja i fondova Europske unije održava konferenciju o regionalnom razvoju pod nazivom „Dani regionalnoga razvoja i EU fondova.“

Konferencija „Dani regionalnoga razvoja i EU fondova“ održava se od 4. do 6. listopada 2018. u Šibeniku.

Na konferenciji će se predstaviti aktualne politike i razvojni programi čiji je cilj omogućiti ravnomjerni regionalni razvoj svih krajeva Republike Hrvatske kao i mogućnosti financiranja regionalnoga razvoja sredstvima fondova i programa Europske unije.

Župan na konferenciji sudjeluje na nekoliko radionica; Suradnjom do razvoja - razvojni sporazum kao prilika za razvoj županija, Razvojni forum za župane te panel rasprava; Regionalni razvoj i EU fondovi u Republici Hrvatskoj i Regionalni razvoj i EU fondovi u zemljama članicama EU.

Pročitano 386 puta