Utorak, 09 Travanj 2019 12:54

Održan sastanak o potpisivanju ugovora o obavljanju posebnog dežurstva u djelatnosti opće/obiteljske medicine

Danas je u velikoj vijećnici Županije održan sastanak o prijedlozima ugovora o obavljanju posebnog dežurstva u djelatnosti opće/obiteljske medicine. Na sastanku su sudjelovali župan Alojz Tomašević, ravnatelj Doma zdravlja Marijan Višaticki, pročelnica za društvene djelatnosti Sandra Sekulić i Danijela Starčević, viša savjetnica za zdravstvo i pravne poslove. Današnji sastanak je održan kako bi se postigao dogovor o potpisivanju ugovora vezano uz novi Zakon koji je stupio na snagu - Zakon o zdravstvenoj zaštiti (NN 100/18) i određenoj točki Zakona - Posebno dežurstvo – lokacija i raspored predvođenja posebnog dežurstva (čl. 195.). Prihvaćeni su prijedlozi liječnika i sukladno dogovoru primijenjeni su ugovora koji su liječnici dužni potpisati u skladu s novodonesenim Zakonom.

Pročitano 783 puta