Petak, 19 Travanj 2019 12:15

Humanitarna akcija podjele posnog obroka na Veliki petak

Povodom Uskršnjih blagdana, na Veliki petak, obrtnici Obrtničke komore Požeško-slavonske županije u suradnji s partnerima organizirali su humanitarnu akciju podjelu posnog obroka u Požegi i Pleternici. Podijeljeno je preko tisuću petsto porcija perkelta od soma i omleta s srimušom.

U gradu Požegi i ove se godine obrtnicima u podjeli obroka pridružio požeško-slavonski župan Alojz Tomašević, kao i predstavnici Grada Požege, uz čelnike Obrtničke komore Požeško-slavonske županije i Udruženja obrtnika Požega.

Ovo je treća godina za redom da obrtnici organiziraju humanitarnu akciju povodom Uskršnjih blagdana, a ovo je ukupno šesta humanitarna akcija takve vrste. Ovom humanitarnom akcijom obrtnici nastavljaju promociju Projekta zeleno-plavi i „Riba Hrvatske – Jedi što vrijedi“.

Pročitano 1751 puta