Ponedjeljak, 20 Svibanj 2019 11:22

Predstavnice i plesačice Scenskog studija ARTina na prijemu kod župana

U Velikoj vijećnici Požeško – slavonske županije, župan Alojz Tomašević primio je predstavnice i plesačice Scenskog studija ARTina, koje su ostvarile zavidne rezultate na natjecanju International DANCE OPEN Zagreb 2019. Voditeljica Scenskog studija Kristina Novak zahvalila se u ime svih plesačica na današnjem pozivu te je ukratko iznijela dojmove natjecanja.

- Za nas je ovo bio veliki uspjeh, samim time jer je ovo prvi nastup i  prvo natjecanje za neke od naših plesačica. Našoj Mariji je ovo bio prvi plesni nastup u životu i ona je postala svjetski prvak, jako veliki uspjeh i svi smo ostali iznenađeni. Također naša Klara je sve ostavila iznenađene i dokazala je da zaslužuje plesati u većoj kategoriji, a ne u početničkoj s tim da pleše samo dvije godine, sami organizatori natjecanja su se složili da ona ima veliki talent. Mi kao trenerice smo vjerovale u njih i znale smo da su dobre i samim time smo ih i poslale na natjecanje, ali ovakve rezultate i njihovo samopouzdanje nismo mogle zamisliti, ta volja i motivacija je nešto na što smo iznimno ponosne. Najveća čast od svega je što smo išle na natjecanje kao jedine predstavnice naše Županije i što smo nas predstavile u jako lijepom svjetlu i sigurni smo da će nas zapamtiti – rekla je Kristina Novak.

Zbog izvrsnih rezultata na Zagrebačkom natjecanju, neki od natjecatelja dobili su poziv da se natječu na International DANCE OPEN u Novalji.

Župan Alojz Tomašević nakon saslušanih rezultata i dojmova natjecanja izrazio je veliko zadovoljstvo što su kao noviji i mali Scenski studio ostvarili odlične rezultate, a samim time predstavili Požeško-slavonsku županiju svijetu.

- Iznimno mi je drago što ste danas ovdje i što imam prilike čuti ovakve rezultate sa zadnjeg natjecanja. Podatke koje sam vidio o natjecanju pokazuju da je sudjelovalo gotovo 20 tisuća natjecatelja iz 50 zemalja, a vas je bilo od prilike petnaest i ostvarili ste predivne rezultate, i to pobjedničke rezultate i titule prvaka. S obzirom da vi kao studio djelujete tek dvije godine i nekima je ovo prvi nastup kao što ste naglasili, imate veliku želju za uspjehom i radom, imate talent mladih ljudi koji dokazuju da žele i evo dokaz tome nalazi se pred nama u obliku ovih pehara. Ono što vi činite je ono što mi želimo poticati ovdje u županiji, da mladi ljudi svoje vrijeme iskoriste radeći ono što vole i da postanu dio jednog tima te pokažu Hrvatskoj i svijetu da mogu i pobijediti. Nikada ne treba odustajati, sve ovo pred vama su samo novi izazovi, sve čestitke i također vi ste jedni od rijetkih koji nisu tražili nikakvu financijsku potporu od Županije, a predstavili ste nas u tako lijepom svjetlu, stoga Županija će osigurati financijsku potporu za budući rad i rezultate.

Pročitano 2278 puta