Utorak, 04 Lipanj 2019 07:20

Radni sastanak s predstavnicima Nogometnog saveza Požeško-slavonske županije

Župan Alojz Tomašević održao je radni sastanak s predstavnicima Nogometnog saveza Požeško-slavonske županije. Sastanku su prisustvovali predsjednik Drago Lucić, zamjenik Tomislav Čabraja i tajnik Damir Bognar. Tema sastanka bila je organiziranje Kampa Nogometnog saveza Požeško-slavonske županije koji planiraju provesti u drugoj polovici lipnja. Kamp će obuhvaćati preko 50-ero djece, starosti 12 i 13 godina te obuhvatiti djecu iz svih klubova naše županije.

Cilj kampa je motivirati djecu za bavljenje nogometom, stvoriti kompletnog sportaša, nogometaša, ukazati na važnost rada na treningu i važnost odmora prezentirati bioritam nogometaša, educirati o važnosti i načinu prehrane nogometaša, djelovati na stvaranje radnih navika kod djece, upoznati djecu kako izgleda radni dan, tjedan, nogometaša te ih upoznati s načinom selektivnog procesa HNS-a.

Pročitano 2084 puta