Ponedjeljak, 17 Lipanj 2019 09:01

Susret pričuvnih časnika članova HČZ – Zajednice udruga „Slavonija 2019”

U Velikoj vijećnici Požeško-slavonske županije održan je prijem časničkog zbora u sklopu susreta pričuvnih časnika članova HČZ – Zajednica udruga pod nazivom „Slavonija 2019“. Časnički zbor ugostio je zamjenik župana Vedran Neferović zajedno sa zamjenikom gradonačelnika grada Požege Ferdinandom Trohom. Časnički zbor je u svoje cjelodnevnom programu također imao posjet Vojarni 123. brigade u Požegi gdje su imali predavanja na teme „Program školovanja dočasnika“,  „Program obuke vojnika na dragovoljnom služenju vojnog roka i dosadašnja iskustva“ i „Obuka pričuvnog sastava Oružanih snaga – programi i iskustva“. Uz svoj posjet također su zapalili svijeće i odali počast kod Spomenika poginulim hrvatskim braniteljima u Požegi na Trgu 123. brigade.

Pročitano 2211 puta