Petak, 02 Kolovoz 2019 11:56

Radni sastanak povodom održavanja Dana Hrvatskog turizma u Slavoniji

Održan je radni sastanak Turističke zajednice Županije i vinara, povodom održavanja manifestacije Dani Hrvatskog turizma u Slavoniji. Tematski program vezan uz vino, odnosno graševinu, održat će se u gradu Kutjevu i kutjevačkom vinogorju dana 3. listopada 2019. godine.

Iznesen je iznimno atraktivan prijedlog programa koji uključuje vinske radionice, vinske škole i degustacije vrhunskih vina. Dani Hrvatskog turizma u Slavoniji održavaju se od 2.-4. listopada te će službeni program biti objavljen u narednom vremenu.

Župan Alojz Tomašević sudjelovao je na radnom sastanku sa vinarima te naglasio kako moramo nastojati prezentirati našu graševinu uz cjelokupnu ponudu vinogorja i vinarija koje imamo.

Pročitano 2840 puta