Ponedjeljak, 26 Kolovoz 2019 13:21

Raspisan natječaj za dodjelu stipendija učenicima koji se obrazuju za poljoprivredno-prehrambena zanimanja

Požeško – slavonska županija kroz niz proteklih godina stipendirala je studente na području Županije kako bi olakšali studentski život, ne samo njima, nego i njihovim roditeljima.

Ove godine, temeljem odluke župana Alojza Tomaševića, Požeško-slavonska županija raspisala je natječaj za dodjelu stipendije Požeško-slavonske županije za školsku  godinu 2019./2020. učenicima koji se obrazuju za poljoprivredno – prehrambena zanimanja.

Stipendija će se u školskoj godini 2019./2020. dodijeliti svim učenicima upisanim u prve razrede trogodišnjih i četverogodišnjih programa srednje strukovne škole poljoprivredno – prehrambenih zanimanja.

Mjesečni iznos stipendije je 500,00 kuna.

Dokumente možete pronaći ovdje.

Pročitano 3872 puta