Četvrtak, 26 Rujan 2019 10:41

Položeni vijenci povodom Dana policije

Policijska uprava požeško-slavonske županije i ove godine prigodno i svečano obilježava Dan policije. Tim povodom danas su ispred spomen-obilježja poginulim hrvatskim braniteljima na Trgu 123. brigade u Požegi, položeni vijenci i zapaljene svijeće u znak sjećanja na sve poginule pripadnike
MUP-a.

Uz predstavnike PU požeško-slavonske na čelu s načelnikom Željkom Grgićem, vijence i svijeće položili su predstavnici udruga proisteklih iz Domovinskog rata, roditelji smrtno stradalih hrvatskih branitelja i policajaca, predstavnici Požeško-slavonske županije; župan Alojz Tomašević, zamjenik župana Željko Jakopović i tajnik županije Željko Obradović, predstavnici Grada Požege te predstavnici ostalih općina i gradova s područja Požeško-slavonske županije.

U crkvi Sv. Lovre održana je sveta misa za poginule pripadnike MUP-a, a na središnjem Trgu Sv. Trojstva u Požegi održava se  „Dan otvorenih vrata policije“, gdje će građanima biti prikazana tehnička oprema i uređaji koje policija koristi u svom radu.

Pročitano 644 puta