Ponedjeljak, 07 Listopad 2019 09:19

Suradnja Karlovačke i Požeško-slavonske županije

U cilju uspostave međusobne suradnje na razvoju strukovnog obrazovanja u poljoprivredi, održan je sastanak Karlovačke i Požeško-slavonske županije. Glavna tema sastanka bio je dogovor oko partnerskih odnosa na projektu Regionalnih centara kompetentnosti. Zamjenicu župana Karlovačke županije Vesnu Hajsan Dolinar, ravnatelja Javne ustanove Regionalne razvojne agencije Karlovačke županije Vilka Klasana, te njegovog zamjenika Krunoslava Kralja srdačno su dočekali župan Požeško-slavonske županije Alojz Tomašević, pročelnica Odjela za društvene djelatnosti Sandra Sekulić te ravnateljica Regionalnog koordinatora razvoja Požeško-slavonske županije „Panora“ Senka Horvat. Nakon održanog sastanka u Uredu župana, sudionici su posjetili Poljoprivredno-prehrambenu školu koja nosi naziv Centra kompetentnosti.

Pročitano 1390 puta