Nedjelja, 12 Travanj 2020 07:49

Sretan Uskrs svim žiteljima Požeško-slavonske županije

 

Poštovani žitelji Požeško – slavonske županije,

pred nama je najveći kršćanski blagdan, blagdan koji nam pokazuje da nakon kajanja i odricanja dolazi vrijeme slavlja i sreće. Slavimo Uskrs, blagdan najveće kršćanske istine, blagdan pobjede života nad smrću koji je uvijek prigoda da se naglasi neponovljivost i neprocjenjivost svakog ljudskog života. Uzdajmo se u uskrslog Isusa i uputimo Mu svoje molitve, kako bismo zajedno s njim nadvladali ova teška vremena. 

U ime svojih suradnika i u svoje osobno, želim Vam sretan i blagoslovljen Uskrs te da u ove blagdanske dane čuvamo jedni druge i provedemo ih u miru i radosti. 

                                                                                                                  Vaš župan Alojz Tomašević“

Pročitano 2208 puta