Srijeda, 17 Lipanj 2020 11:42

Trenutno stanje u Požeško - slavonskoj županiji dana 17. lipnja 2020. godine

 

U Požeško-slavonskoj županiji trenutno nema aktivnih slučaja zaraze korona virusom COVID-19. Na analizu je poslano 11 uzoraka, te je ukupno testirano 1416 osoba. Danas je 35. dan bez novooboljelih osoba u Požeško-slavonskoj županiji.

Sve Odluke Stožera civilne zaštite Republike Hrvatske

Sve upute i preporuke Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo

Pridržavanje svih dosad donesenih mjera i uputa je od ključne važnosti jer odgovornim ponašanjem možemo smanjiti širenje zaraze korona virusa. Svatko mora biti svjestan odgovornosti za vlastito zdravlje, zdravlje obitelji i sugrađana.

Pozivni centar 113 više nije u funkciji, sve informacije vezane uz korona virus možete pronaći na internetskim stranicama Ravnateljstva civilne zaštite MUP-a RH, Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo i jedinstvenoj web stranici www.koronavirus.hr

Pripravnost epidemiološke službe
098/9829-204

Pročitano 1328 puta