Srijeda, 16 Prosinac 2020 12:08

Županija i ove godine pomogla socijalno ugroženim obiteljima

 

Unatoč epidemiološkoj situaciji zbog virusa COVID-19, Požeško-slavonski župan Alojz Tomašević i ove godine odlučio je umjesto održavanja Božićnog domjenka pružiti pomoć potrebitima te je darivao socijalno ugrožene obitelji s područja Požeško-slavonske županije.

Predstavnici županije posjetili su, u županovo ime, obitelji te su im u ime Požeško-slavonske županije uručeni darovi za djecu i novčana pomoć u iznosu od tisuću kuna.

„U ovom blagdanskom vremenu i na samome kraju godine, osvrćemo se na važne stvari te naše bližnje. Ova godina svima nam je pokazala da se trebamo što više posvetiti svojim bližnjima te da i malim postupcima možemo učiniti promjenu. I ove godine pomoći ćemo i barem malom gestom pokazati ljudima da nisu sami.“ – rekao je župan Alojz Tomašević.

Pročitano 323 puta