Četvrtak, 24 Prosinac 2020 11:00

Čestitka župana Alojza Tomaševića

 

Dragi žitelji Požeško-slavonske županije,

u danima Došašća kada dočekujemo rođenje Isusovo te se pripremamo za proslavu Božića neka se naša srca ispune toplinom i ljubavlju prema svim ljudima dobre volje, a posebno onima koji su u potrebi, koji su napušteni, bolesni ili ih pritišću svakojake životne nedaće.

Neka nam rođenje Kristovo donese obilje Božjeg blagoslova, mira, ljubavi i osobne sreće, a našoj Domovini podari blagostanje i sretnije dane u Novoj 2021. godini.                                                                                                                                                                                              

                                                          Vaš župan  Alojz Tomašević

Pročitano 199 puta