Petak, 15 Siječanj 2021 08:58

Mreža telefonskih linija za psihološku pomoć HPK-HPD

 

Hrvatska psihološka komora je u suradnji sa Hrvatskim psihološkim društvom i županijskim psihološkim društvima aktivirala Mrežu telefonskih linija za psihološku pomoć  HPK-HPD na kojoj građani mogu dobiti pomoć i savjet kako se nositi sa životnim promjenama koje su nastale zbog zdravstvene krize uzrokovanom pandemijom COVID 19 i potresom.

Građani se mogu obratiti na brojeve telefona Mreže HPK-HPD : 091/751-5177 te preko Linije za savjetovanje mladih - 095/701-7923

Prema Zakonu o psihološkoj djelatnosti (NN 98/19) propisano je da se psihološka djelatnost  može obavljati temeljem Rješenja o priznavanju prava na obavljanje psihološke djelatnosti koje psiholozima izdaje Hrvatska  psihološka komora.

Pročitano 207 puta