Petak, 12 Ožujak 2021 07:36

Čestitka župana Alojza Tomaševića povodom Dana grada Požege

 

Poštovani žitelji grada Požege, drage Požežanke i Požežani,

davne 1688. godine Požega je oslobođena osmanlijske vlasti te tome u spomen taj dan slavimo kao Dan našega grada. Kroz sve te godine Požega je odisala svojom posebnošću, naslijedila je bogatu povijest i znamenite Požežanke i Požežane. Valja se prisjetiti i novije povijesti te žrtve i doprinosa naših hrvatskih branitelja u stvaranju Domovine. Tijekom Domovinskog rata borili smo se, rame uz rame, za slobodnu i neovisnu Hrvatsku, a sada se zajedno nastavimo boriti za bolju budućnost naše djece.

Drage Požežanke i Požežani, u ime vijećnika Županijske skupštine Požeško-slavonske županije i u svoje osobno ime čestitam vam Dan grada Požege i Grgurevo.

 

Vaš župan Alojz Tomašević, umirovljeni general

 

Pročitano 164 puta