Ponedjeljak, 06 Rujan 2021 09:19

Čestitka županice povodom prvog dana škole

 

Povodom prvog dana škole upućujem čestitku svim učenicima Požeško – slavonske županije, učiteljima, nastavnicima i ostalim djelatnicima škola, a posebno našim malim prvašićima i njihovim roditeljima. Vaše poslanje, dragi učitelji i nastavnici, jedno je od najljepših, ali i najodgovornijih. Želim vam puno radosti i ustrajnosti na putu obrazovanja naše djece. Dragim učenicama i učenicima i njihovim roditeljima želim uspješnu školsku godinu ispunjenu susretima, veseljem i prepunu novih znanja i iskustava.

Ujedno, ovim putem pozivam sve vozače na oprez kako bi i sami doprinijeli povećanju sigurnosti prometa u našoj Županiji, a time našim učenicima omogućili siguran put od kuće do škole i povratak u obiteljske domove.

                                                                                                 Vaša županica Antonija Jozić

Pročitano 218 puta