Četvrtak, 18 Studeni 2021 07:56

Dan sjećanja na žrtve Domovinskog rata i Dan sjećanja na žrtvu Vukovara i Škabrnje

 

Poštovani žitelji Požeško – slavonske županije,

obilježavajući Dan sjećanja na žrtve Domovinskog rata i Dan sjećanja na žrtvu Vukovara i Škabrnje sinoć smo se diljem Lijepe naše okupljali u molitvi i paljenju svijeća za sve žrtve Domovinskog rata. Danas ćemo se u Vukovaru i Škabrnji, simbolima stradanja, žrtve, otpora i zajedništva, u kolonama sjećanja i pri svetoj Misi prisjetiti svih onih koji su svoje živote utkali u temelje Domovine. Okupimo se u zajedništvu, gradimo i izgrađujmo Hrvatsku kakvu su sanjali naši hrvatski branitelji! Neka njihova žrtva bude naša vječna obveza očuvanja hrvatske slobode. Vječna im hvala i slava!

                                                                                                         Županica Antonija Jozić

Pročitano 10920 puta