Utorak, 08 Ožujak 2022 12:39

Čestitka županice povodom Međunarodnog dana žena

 

Dan žena, koji se obilježava 8. ožujka, je dan kada izražavamo zahvalnost i poštovanje prema ženama i ujedno slavimo sva njihova dostignuća u borbi za ravnopravnost. Postizanje pune ravnopravnosti žene u društvu mora nam biti opredjeljenje i cilj kojem težimo kao i svakodnevna borba protiv bilo kakve diskriminacije i nasilja nad ženama i djevojčicama. 

Žene su se nebrojeno puta dokazale na svim poljima, od gospodarstva, obrazovanja i znanosti, medicine, kulture, politike pa do obitelji i angažmana u zajednici. Tim povodom, svim žiteljicama Požeško – slavonske županije od srca čestitam Dan žena!

                                                                              Županica Antonija Jozić

Pročitano 256 puta