Petak, 05 Kolovoz 2022 05:37

Čestitka županice u prigodi Dana pobjede i domovinske zahvalnosti i Dana hrvatskih branitelja

 

Poštovani žitelji Požeško - slavonske županije,

obilježavajući Dan pobjede i domovinske zahvalnosti te Dan hrvatskih branitelja prisjećamo se veličanstvene vojno-redarstvene akcije „Oluja“ kojom je, nakon četverogodišnje okupacije, oslobođena gotovo trećina hrvatskog teritorija. 

Posebnu zahvalnost iskažimo svim hrvatskim braniteljima koji su svoje živote utkali u temelje Lijepe naše, njihovim obiteljima i žrtvi koju su podnijeli za slobodnu i neovisnu Hrvatsku kao i svim dionicima te slavne operacije. Neka nam sjećanje na naše branitelje i obrambeni Domovinski rat zauvijek bude poticaj da stvaramo Hrvatsku kakvom su je oni sanjali. Neka nam vječno živi naša Hrvatska!

Vaša županica Antonija Jozić

Pročitano 924 puta