Četvrtak, 25 Kolovoz 2022 08:17

Zlatna Slavonija putuje kroz Hrvatsku

Započela je nova kampanja Turističke zajednice Požeško-slavonske županije kojom se promoviraju ključni turistički proizvodi Zlatne Slavonije na autobusima koji putuju diljem Hrvatske. Ukupno 12 autobusa poduzeća Autotrans d.d., Inter d.o.o. i Panturist d.d. promovirat će tijekom narednih 18 mjeseci  Zlatnu Slavoniju na relacijama:

  • Požega – Zagreb – Požega
  • Požega – Pula – Požega
  • Osijek – Pula – Osijek
  • Osijek – Split – Osijek
  • Požega – Vukovar – Požega
  • Osijek – Zagreb – Osijek

Autobusi su zbog svoje veličine lako uočljivi te su vidljivi vozačima, pješacima, ali i svima koji uživaju u kavi na terasi omiljenog kafića, upravo su provirili kroz prozor stana ili uživaju u šetnji ulicama grada. Mobilnost autobusa zaslužna je da se informira veći broj ljudi nego klasičnim marketinškim kanalima jer dopire do široke publike svih uzrasta.

Pročitano 425 puta