Četvrtak, 22 Rujan 2022 13:36

Obavijest povodom Javnog poziva za dodjelu potpora poduzetnicima radi ublažavanja posljedica rasta cijena energenata za 2022. godinu

 

Požeško-slavonska županija obavještava potencijalne prijavitelje, mikro i male poduzetnike kako će objaviti Javni poziv „Potpore poduzetnicima radi ublažavanja posljedica rasta cijena energenata za 2022. godinu“  u ponedjeljak  26. rujna 2022. godine.

Cilj javnog poziva je ublažavanja rizika energetskog siromaštva kod ciljanih subjekata u dijelu povećanja troškova potrošnje plina za mikro i male poduzetnike iz kategorije krajnjih kupaca koji nisu kućanstvo, a koji su ostvarili subvenciju Ministarstva gospodarstva i održivog razvoja sukladno Pozivu za subvencioniranje dijela krajnje cijene opskrbe plinom za mikro, male i srednje poduzetnike s godišnjom potrošnjom plina do 10 GWh.

Prijave će se zaprimati 15 dana od dana objave Javnog poziva na službenoj internet stranici Požeško-slavonske županije.  

Pročitano 1211 puta