Subota, 29 Travanj 2023 11:31

Položeni vijenci u prigodi obilježavanja 28. obljetnice VRO „Bljesak“

 

Pored spomen obilježja hrvatskim braniteljima na Trgu 123. brigade u Požegi, u prigodi obilježavanja 28. obljetnice VRO „Bljesak“ položeni su vijenci i odana je počast svim braniteljima koji su svoje živote položili za našu Domovinu.

Vijence i svijeće položili su predstavnici Koordinacije udruga proisteklih iz Domovinskog rata, Požeško-slavonska županija na čelu sa županicom Antonijom Jozić, predstavnici Grada Požege predvođeni zamjenikom gradonačelnika Borislavom Miličevićem, čelnici gradova i općina Požeško-slavonske županije, predstavnici vojske i policije zajedno s predstavnikom Područnog odsjeka za poslove obrane Požega te voditeljem Područne jedinice Požega Ministarstva hrvatskih branitelja. Vijence su također položili i predstavnici Hrvatske demokratske zajednice Požeško-slavonske županije te Socijaldemokratske partije Požeško-slavonske županije.

Molitvu i blagoslov predvodio je župnik in solidum župe sv. Terezije Avilske velečasni Josip Krpeljević.

Pročitano 405 puta