Alati za pristupačnost

Službene internet stranice Požeško-slavonske županije

Panonski izvor d.o.o.

Panonski izvor d.o.o. je tvrtka u vlasništvu Požeško-slavonske županije, s registriranom djelatnošću istraživanja i eksploatacije geotermalnih voda, koja je 5. srpnja 2023. godine rezultatom jedinstvenog postupka javnog nadmetanja postala ovlaštenik Dozvole za istraživanje geotermalnih voda.

Tvrtka je temeljem dozvole provela geofizičko istraživanje i trenutno je u procesu izrade potrebne dokumentacije za izradu istražne bušotine za istraživanje geotermalnog potencijala na području šire okolice grada Požege.

Aktivnosti su rezultati provedbe projekta „Geotermalni izvori Požeško-slavonske županije“ sufinanciranog iz Operativnog programa Konkurentnost i kohezija 2014.-2020.

Ulica Republike Hrvatske 1B
34000 Požega