Alati za pristupačnost

Službene internet stranice Požeško-slavonske županije

Javni poziv za financiranje javnih potreba u socijalnoj i humanitarnoj djelatnosti, prevenciji i zaštiti zdravlja te zaštiti i promicanju vrijednosti i istine o Domovinskom ratu na području Požeško – slavonske županije u 2024. godini

Na temelju članka 6. Uredbe o kriterijima, mjerilima i postupcima financiranja i ugovaranja programa i projekata od interesa za opće dobro koje provode udruge („Narodne novine“ br. 26/15, 37/21), članka 12. stavka 1. Pravilnika o socijalnoj skrbi ("Požeško-slavonski službeni glasnik“ br. 08/03, 15/09, 07/13), te članka 41. Statuta Požeško-slavonske županije ("Požeško-slavonski službeni glasnik“ br. 1/13, 2/18, 2/21), županica Požeško-slavonske županije objavljuje Javni poziv za financiranje javnih potreba u socijalnoj i humanitarnoj djelatnosti, prevenciji i zaštiti zdravlja te zaštiti i promicanju vrijednosti i istine o Domovinskom ratu, na području Požeško – slavonske županije u 2024. godini.

Rok za podnošenje prijedloga je 30 dana od dana objave Poziva.

Privitci

pdfJavni poziv

pdfUpute za prijavitelje

pdfPrimjer Obrasca ugovora

pdfObrazac za ocjenu kvalitete

pdfObrazac za godišnje izvješće

pdfPrijedlog liste za dodjelu potpora udrugama proisteklim iz Domovinskog rata za 2024. godinu (Objavljeno 3. svibnja 2024. godine) 

pdfPrijedlog liste za dodjelu potpore udrugama iz djelatnosti socijalne i zdravstvene skrbi i humanitarne djelatnosti u 2024. godini (Objavljeno 3. svibnja 2024. godine) 

pdfOdluka o dodjeli financijskih sredstava za provedbu programa i projekata udruga proisteklih iz Domovinskog rata u 2024. godini

pdfOdluka o dodjeli financijskih sredstava za provedbu programa i projekata udruga iz područja socijalne i humanitarne djelatnosti, prevencije i zaštite zdravlja u 2024. godini