Alati za pristupačnost

Službene internet stranice Požeško-slavonske županije

Javni poziv za dodjelu potpore za povećanje poljoprivredne proizvodnje na području Požeško-slavonske županije u 2024. godini

Na temelju članka 5. Programa potpore poljoprivredi na području Požeško-slavonske županije za razdoblje od 2021.-2027. godine (''Požeško-slavonski službeni glasnik'' 1/21) i članka 45. Statuta Požeško-slavonske županije (''Požeško-slavonski službeni glasnik'' br. 5/24), županica Požeško-slavonske županije objavljuje Javni poziv za dodjelu potpore za povećanje poljoprivredne proizvodnje na području Požeško-slavonske županije u 2024. godini.

Prijave se zaprimaju od 4. srpnja 2024. godine do 4. kolovoza 2024. godine odnosno do iskorištenja sredstava koja su osigurana u Proračunu Požeško-slavonske županije za 2024. godinu.

Privitci

pdfJavni poziv 

pdfObavijest o privremenom zatvaranju javnog poziva