Alati za pristupačnost

Službene internet stranice Požeško-slavonske županije

Na imanju Zlatni Lug održana Cross country utrka Otvorenog prvenstva Hrvatske

Nakon iznimno uspješnih Cross country utrka Međunarodnog prvenstva Hrvatske održanih u listopadu prošle te lipnju ove godine, Moto klub Azalea i Zlatni Lug Racing Team ponovno su organizirali spomenuto natjecanje, utrku prvenstva Hrvatske te Kup amatera u disciplini Cross country.

Ljubitelji adrenalina na dva kotača ovaj vikend, na imanju Zlatni Lug pokraj Požege, uživali su u utrci Otvorenog prvenstva Hrvatske u motocrossu, a organizatore i utrku došli su podržati i županica Antonija Jozić, zamjenik županice Ferdinand Troha, te gradonačelnik Požege Željko Glavić.

Spomenuto imanje prostire se na 70 ha površine, a kružna staza dužine 7,5 kilometara sadrži razne izazove za vozače. Dijelom prolazi kroz šumu, potok, sadrži brze dijelove uzbrdice i nizbrdice te poligon s preprekama, a kao i na prošloj utrci i ovoga puta okupilo se više od 100 vozača iz Hrvatske i cijele regije.

Izvor fotografija: pozeski.hr