Alati za pristupačnost

Službene internet stranice Požeško-slavonske županije

Dan državnosti: U Požegi odana počast svim poginulim, nestalim i umrlim hrvatskim braniteljima

Dan državnosti: U Požegi odana počast svim poginulim, nestalim i umrlim hrvatskim braniteljima

U povodu Dana državnosti Republike Hrvatske položeni su vijenci i zapaljene svijeće kod spomen obilježja na Trgu 123. brigade u znak zahvale i sjećanja na sve poginule, nestale i umrle hrvatske branitelje.

Počast su odali predstavnici Koordinacije udruga proisteklih iz Domovinskog rata Požeško-slavonske županije, izaslanstvo Požeško-slavonske županije predvođeno županicom Antonijom Jozić zajedno s općinskim načelnicima, izaslanstvo Grada Požege predvođeno gradonačelnikom Željkom Glavićem, predstavnici Hrvatske vojske i policije, Područnog odsjeka za poslove obrane Požega te Područne jedinice Ministarstva hrvatskih branitelja Požega, izaslanstvo Hrvatske demokratske zajednice Požeško-slavonske županije, izaslanstvo Domovinskog pokreta Požeško-slavonske županije i izaslanstvo Socijaldemokratske partije Požeško –slavonske županije.

Molitvu za sve poginule, nestale i umrle hrvatske branitelje predvodio je velečasni Josip Krpeljević.